banner461
banner195

Avrupa’dan Kayseri’ye yolcu taşımak istiyoruz

Atlas Global Pazarlama, Satış ve Ortaklıkların Yönetimi Başkanı Ercan Uzman, 'Hedefimiz Avrupa’dan Kayseri’ye yolcu taşımak' dedi.

Avrupa’dan Kayseri’ye yolcu taşımak istiyoruz
29 Aralık 2015 Salı 20:40

banner143
banner134
Atlas Global Pazarlama, Satış ve Ortaklıkların Yönetimi Başkanı Ercan Uzman, Kayseri’de faaliyet gösteren seyahat acentelerinin temsilcileri ile bir araya geldi. Uzman, düzenlenen toplantıda Atlas Global’ın hedefleri hakkında seyahat acenteleri temsilcilerine bilgiler verdi. 

Uzman, "14 Aralık tarihi itibariyle Atlas Global olarak haftanın 7 günü İstanbul-Kayseri, Kayseri-İstanbul karşılıklı seferlere başladık. Bundan dolayı Kayseri’de bulunan acentelerimiz ile düzenlediğimiz yemekte bir araya geldik. Kayseri Türkiye için çok önemli bir şehir. Ekonomi açısından çok önemli bir şehir. Ekonomisi kuvvetli olan şehirlere de hava yolu şirketleri sefer düzenlerler. Bizde Atlas Global olarak ikinci defa Kayseri seferlerimize başladık" ifadelerini kullandı.
 
Uzman ayrıca, "Burada başlarken hedefimiz 2015 yılında büyümeye başladığımız özellikle Avrupa noktalarından Kayseri’ye yolcu taşımaktır. Aslında bir proje başlamıştı ve bu projenin devamında da Kayseri noktası var" dedi.

AirNewsTimes.com‎

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.