banner461
banner195

Bağış Kumbarasında 26 bin TL Birikti

Milli Eğitim Bakanlığı ile Kızılay genel merkezi tarafından ülke genelinde başlatılan kumbara ile bağış kampanyasında Nevşehir’den 26 bin TL toplandı.

Bağış Kumbarasında 26 bin TL Birikti
08 Kasım 2013 Cuma 21:30

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığı ile Kızılay genel merkezi tarafından ülke genelinde başlatılan kumbara ile bağış kampanyasında Nevşehir’den 26 bin TL toplandı.

2 Yıl önce başlatılan ve Kızılay Nevşehir Şube başkanlığının il merkezi ilçe ve beldelerde de dağıtımını yaptığı bağış kumbaralarından elde edilen bağışlar Milli eğitim bakanlığının hesabına yatırıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, söz konusu bağış kampanyası çerçevesinde ilimiz genelinde 7 bine yakın kumbara dağıtımı yapıldığını belirtti.

Nevşehir’deki eğitim kurumlarında yapılan kumbara dağıtımlarının ardından kumbaralarda toplanan 26 bin liranın bakanlık hesabına yatırıldığını ifade eden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Ülke genelindeki okulların onarımlarının yapılmamsı amacıyla başlatılan kampanyaya bu sayede Nevşehir’den de katkı sağlandığını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.