banner461

Baki Hoca oğlunu evlendirdi

Nevşehir'de hemen her kesimin büyük saygı ve sevgisine nail olmuş İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir Gönüllüler Koordinatörü ve Hacı Bekir Kurt Camii İmam-Hatibi Baki Öncel'in Oğlu Muhammet Taha Öncel dün akşam düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.

banner503
Baki Hoca oğlunu evlendirdi
28 Ağustos 2015 Cuma 14:33

banner143
banner134
Nevşehir'in saygın ve seçkin Ailelerinden Öncel Ailesi’nin evlatları Muhammed Taha Öncel, Bursa eşraflarından Duruk Ailesinin biricik kızları Gülcan Duruk ile dün Gülbahçe açık alan Bahçesinde düzenlenen Muhteşem Düğünle dünya evine girdi...

Gülbahçe Düğün Salonu bahçesinde düzenlenen Düğün merasimine Nevşehir Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, Eğitim Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Nevşehirspor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin , Nevşehirspor Genel Kaptanı Serhat Cantekin, Kapadokya Hstanesi Başhekimi Uzm.Dr. Fatih Yakut , STK Temsilcileri ile Türkiye'nin dört bir tarafından gelen çok sayıda davetli katıldı.


Başarılı sunumlarıyla düğüne renk katan Fikret Çapacı nın anonsu ile sahneye davet edilen Gülcan ve Muhammed Taha Çiftleri volkanların ışıkları altında alkışlarla içeri girdiler.

Genç çiftin nikahını Nevşehir Belediyesi Nikah Memuru Ertuğrul Usta kıyarken, Çiftin şahitliklerini ise Turgut Manap ve Sami Yaşar yaptı. Evlilik cüzdanını geline veren Usta, “Erkekler bu konuda biraz dikkatsiz olabiliyor” diyerek espri yaptı.

Daha sonra Gelin kızın Babası Tuncay Duruk ile Damat Beyin Babası 
Baki Öncel in evlatları genç çifte Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etmeleri ise ayakta alkışlandı.


Gelin kızımız Gülcan hanımın Ailesi ile Damat Muhammed Taha Beyin Ailesi kendilerini bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

FİB ajans Organizasyon farkıyla hazırlanan düğün konseptinde oldukça nezih ve huşu içinde gerçekleştirilen Genç çiftin düğün törenine katılan davetliler, unutulmaz Bir Akşam yaşadılar.

İslami değerlere uygun ölçüde gerçekleştirilen muhteşem düğün töreniyle hayatlarını birleştiren genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, Çiftlerin Aile büyükleri misafirlerini kapıda karşılayıp, yerlerine kadar eşlik ettiler. Düğün sonrası ise konuklarını yine beraberce kapıya kadar uğurlayan dünürler, örnek bir ev sahipliği örneği sergilediler.

Hafız Mahmut Kemikkıran Hocamızın duası ve Nevşehirli Eğitimci Rauf Denizler hocamızın sohbet ve nasihatları, düğüne apayrı renk kattılar.

Davetlilerin rahatı için en ufak ayrıntının bile düşünüldüğü düğün töreni sonrası, davetliler, genç çifti tebrik ederek, salondan ayrıldılar.

Rüya gibi geçen Düğün töreni sonrası mutluluğu gözlerinden okunan damadın babası Değerli Hocamız Baki Öncel, duygularını şöyle dile getirdi:

Çok mutluyum mutluluğumuzu anlatmak çok zor ‘Allah; bütün anne ve babalara böylesi mutlu günleri nasip etsin inşallah. Canımdan çok sevdiğim oğlumun bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan çeşitli İllerden gelen tüm Akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.Allah hepisinden razı olsun çok mutluyum çok sevinçliyim, Darısı bekarların başına' dedi.

Düğünün sonunda fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Düğüne katılan birçok davetli, gelin ve damadın yanına gelerek bu mutluluğun anılardaki yerini almasını sağladılar
.

Düğünün Organizasyonunu başarıyla gerçekleştirerek Düğün sahipleri ve davetlilerden tam not alan FİB Ajans Organizasyon Genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diler.

FİB HABER MERKEZİ olarak Hayatlarını birleştiren Gülcan & Muhammed Taha ÖNCEL genç çiftimizi kutluyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

Nevşehir ve Kapadokya'nın tartışmasız Düğün,Sünnet,Nişan,Kına,Açılış gibi Organizasyonlarında Tek ismi FİB ajans size bir telefon kadar yakın.Sizde bu en mutlu gününüzü şansa bırakmayın.Erken rezervasyon yapmakta geç kalmayın.
0 384 212 9 444
0 532 627 28 74
http://www.nevsehirorganizasyon.com/

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.