banner461
banner195

Bakkal Amcaların Yasa Beklentisi 2016’ya Kaldı

Türkiye genelinde olduğu gibi İlimizde de son yıllarda kan kaybetmeye devam eden Bakkal Amcalar, ilimiz merkezinde yeni yeni Alışveriş merkezlerinin bir biri ardına açılıyor olmasından son derece rahatsız.

Bakkal Amcaların Yasa Beklentisi 2016’ya Kaldı
09 Aralık 2015 Çarşamba 12:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi İlimizde de son yıllarda kan kaybetmeye devam eden Bakkal Amcalar, ilimiz merkezinde yeni yeni Alışveriş merkezlerinin bir biri ardına açılıyor olmasından son derece rahatsız.

Halkın bakkallardaki samimiyeti asla Alışveriş merkezlerinde bulamadıklarını ve bulamayacaklarını dile getiren Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, İl Merkezinde sayıları her geçen yıl artan Alışveriş merkezlerinin Bakkallara yaşama hakkı tanımadığının altını çizdi.

AVM’lerin arı kovanı gibi çoğalmaya devam ettiğini kaydeden Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, “Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de Alışveriş merkezleri tüm tepkilerimize rağmen her geçen yıl artmaya devam ediyor. Bu durum bakkal esnaflarımıza yaşama hakkı tanınmadığını ortaya koyuyor. Arı kovanı gibi çoğalıyorlar. İl Merkezinde sayıları gündün güne artan AVM’lere artık bir denmeli. Üye sayımız son yıllarda iyiden iyiye düşmeye devam ediyor. Şu an itibariyle 250 üyeye kadar düştük” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.