banner461
banner195

Balcı Teşekkür’ü Yine Unutmadı

İlimizde de zaman zaman gündeme gelen muhalefet partili belediyelerin aslında isterlerse İktidar Partisi nimetlerinden nasıl yararlanabileceklerine güzel bir Örnek ikinci kez Derinkuyu ilçesinde yaşanıyor.

Balcı Teşekkür’ü Yine Unutmadı
17 Şubat 2016 Çarşamba 12:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İlimizde de zaman zaman gündeme gelen muhalefet partili belediyelerin aslında isterlerse İktidar Partisi nimetlerinden nasıl yararlanabileceklerine güzel bir Örnek ikinci kez Derinkuyu ilçesinde yaşanıyor.

Derinkuyu’nun Milliyetçi Hareket Partili belediye başkanı Ahmet Balcı, İktidar Partili Milletvekillerinin katkılarıyla ilçeye kazandırılan yatırım nedeniyle ikinci kez Vekillere teşekkür etti.

Balcı, “Sayın Derinkuyulu Hemşerilerim. İller Bankası Anonim Şirketi, Yatırım Koordinasyon Daire Başkanlığının 05.02.2016 tarih ve 2905 sayılı yazılarıyla; İçme Suyu Kesin Projesi Hazırlanması işi ihalesinin yapılarak, çözüm Altyapı Müh.Müş.LTD. Şirketine 87.965,00 TL bedelle sözleşme yapıldığı bildirilmiştir. İlçemize gelecek bu hizmetten dolayı; Nevşehir Milletvekillerimiz; Sn. Mustafa Açıkgöz, Sn. Murat Göktürk ve Sn. Ebubekir Gizligider’e ayrı ayrı teşekkür eder, saygılar sunarım. Bu hizmetin Derinkuyu Halkına hayırlı ve uğurlu olmasını Yüce Mevladan Dilerim” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.