banner461

Barış Deyip, Teröriste Sahip Çıkmak

Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Turgay Çetin, çözüm süreci, milli birlik süreci, açılım projesi gibi ihanet projelerinin sonunda bugün gelinen durumla ilgili basın açıklaması yaptı.

Barış Deyip, Teröriste Sahip Çıkmak
04 Ocak 2016 Pazartesi 13:56

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Turgay Çetin, çözüm süreci, milli birlik süreci, açılım projesi gibi ihanet projelerinin sonunda bugün gelinen durumla ilgili basın açıklaması yaptı.

Çetin, “Çözüm süreci, Milli Birlik Projesi, açılım, barış süreci, gibi türlü türlü ve süslü süslü isimlerle Devletin, vatanın ve milletin sırtına hançer gibi saplanılan ihanet sürecinin nelere neden olduğunu bugünlerde anlıyoruz. İlçeler mayınlanırken kardeşlik türküleri söyleyerek ihanet içinde olanlara göz yumanları biliyoruz. Akil Adamlık gömleği giydirilip hayırlı iş yapıyoruz diye sokağa çıkartılan sözde aydın ve sanatçı tayfası, hayvanların bile anladı diyerek memlekete yapılanları millete yutturmaya çalışan sözde sendikacılar da bu ihanet sürecine gönüllü olarak dolgu malzemesi olduğunu hep birlikte gördük. Bugün ülkemizin bazı ilçelerinde; bölücü terör örgütünün bomba düzenekleri ile tuzaklar kurduğu, hastane, okul ve camileri yaktığı, silahlı saldırılar ile vatandaşa yaşanmaz hale getirdiği ve Kamu görevlilerinin ve sivil halkın can güvenliği tehlikede olduğu bir durum vardır. Kahraman polis ve askerlerimiz yoğun bir mücadele ile buralarda tekrar huzuru tesis etmek için hayatlarını ortaya koymaktadırlar. Memleketimizin her gün bir köşesine şehit ateşinin düştüğü böyle bir ortamda yine malum örgütler ortaya çıkarak barış adına teröristlere ve terörizme sahip çıkma gayretine girişmişlerdir. Malum örgütler son gelişmeler üzerine bir kez daha kafalarını göstermiş ve barış istiyoruz diyerek teröre ve teröriste arka çıkmak için iş bıraktıklarını ilan etmişlerdir. İlçeleri yaşanmaz hale getiren, polisi ve askerimizi şehit eden, eline silah alıp devletin varlığını, vatanın bütünlüğünü ve milletin birlik ve dirliğini tehdit edenlerin hak ettikleri şekilde cezalandırılmaları üzerine yine halkların kardeşliği, savaşa karşı barış gibi slogan cümlelerle açıklama yapmaktadırlar. Memleket hayrına olmayan her işte yer alma gibi bir özellikleri olan bu tip örgütlerin terörle mücadeleye de böylesine karşı çıkmaları ve terör hamiliğine soyunmaları bunlar için değişmez ve değişmeyecek olan bir görevdir. Barış sevdasıyla, kardeşlik türküsü söylediğini iddia eden ey tescilli bölücü ve hain severler; Sizler teröristler sivil vatandaşları, öğretmenimizi, askerimizi ve polisimizi katledilirken niye alanlara çıkıp iş bırakmadınız? Ne yapıyordunuz?. Teröristler tarafından Hastaneler kurşunlanıp, Ambulanslar kaçırılıp, doktor öldürülürken niye terör örgütünü kınamadınız?  Ne yapıyordunuz?. Biliyoruz Siz hep ihanet çukurunda bekliyordunuz?. Vatan hanileri, bölücüler için ne yaparız diye dertleniyordunuz?. Bugünde misyonunuz gereği iş bırakmışsınız. Kendinize yakışanı yapmışsınız.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.