banner461

Baro’nun Yeni Hizmet Binası Şimdilik Askıda

Nevşehir Barosu kendisine ait bir hizmet binasının olması için girişimlerde bulundu. Ancak, Karasoku ve civarındaki kentsel dönüşüm uygulamalarının henüz başlamaması nedeniyle Baro’nun bu isteği şimdilik askıda görünüyor.

banner503
 Baro’nun Yeni Hizmet Binası Şimdilik Askıda
17 Temmuz 2014 Perşembe 23:35

banner143
banner134

 Baro’nun Yeni Hizmet Binası Şimdilik Askıda

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Barosu kendisine ait bir hizmet binasının olması için girişimlerde bulundu. Ancak, Karasoku ve civarındaki kentsel dönüşüm uygulamalarının henüz başlamaması nedeniyle Baro’nun bu isteği şimdilik askıda görünüyor.

Yeni adliye Lojmanları ve ardından yeni adliye binasının yapımı ile birlikte Nevşehir Barosunun da bu mevkide bulunmasını amaçlayan Nevşehir Barosunun girişimleri şimdilik beklemede kaldı.

Konuyla ilgili Nevşehir Baro Başkanı Avukat Fahri Korucu, “Konuyla ilgili Nevşehir Belediyemiz bize destek olacak. Ancak Karasoku ve civarındaki mahallelerin kentsel dönüşümü ile ilgili birlikte yeni adliye binamızın yanında bir alan planlanıyor baro hizmet binası için. Henüz bu konuda bir gelişme yaşanmadığı için bizde beklemedeyiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 6 yıl önce
fahri bey ortağı ebuvekil beye desin o da hasan başkana,baskanın canı isterse halleder.
Avatar
İş adamı Yorumu - 6 yıl önce
malesef kale mahallesini yıkdılar garibanları boşladırdılar herikli mahellesi buna kanmadı evleri alamıyorlar sanırım ondan