banner461
banner195

Başarı İçin Önce Birlik Şart

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Yılın Sanayicisi seçilen Nevşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İlhan Kahraman, hemen hemen her işte olduğu gibi iş dünyasında da başarının öncelikli unsurlarından birinin birlik ruhunun yakalanması olduğunu söyledi.

Başarı İçin Önce Birlik Şart
11 Haziran 2013 Salı 09:42

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İlhan Kahraman, hemen hemen her işte olduğu gibi iş dünyasında da başarının öncelikli unsurlarından birinin birlik ruhunun yakalanması olduğunu söyledi.

Başarının paylaşıldıkça büyüdüğünü belirten Nevşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İlhan Kahraman, geleceğin sanayicileri gençlerin iş ahlakıyla doğru ve dürüst bir çalışma sergilemeleri halinde başarıyı yakalayabileceklerine vurgu yaptı.

Türkiye’nin dünyanın önde gelen bir ülkesi olacağına inandığını belirten Kahraman, “Ülkemizin güçlü temelleri siz gençlerimiz ve en büyük silahınız da sanayici olarak üretimlerinizdir. Başarının anahtarı olarak önce bir olun, birlik beraberlikle hareket edin. Doğru, dürüst ve iş ahlakıyla çalışmak ve inanmak, başarının en büyük anahtarıdır” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.