banner461
banner195

Başbakan Davutoğlu: "Erdoğan'ın onuru benim onurumdur" dedi

Davutoğlu, yeniden genel başkan adayı olmayacağını fakat son nefesine kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan'la vefa ilişkisini sürdüreceğini söyledi

Başbakan Davutoğlu: "Erdoğan'ın onuru benim onurumdur" dedi
05 Mayıs 2016 Perşembe 17:16

banner143
banner134
Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde yaptığı veda konuşmasında bundan sonraki yol haritasını açıkladı.
Davutoğlu, "'Nefsimi ayaklar altına alırım, bir faninin terk etmeyeceği düşünülen her makamı terk ederim ama bu ak kadroların üzülmesine izin vermem' demiştim. Bu bağlamda adım atacağım" dedi ve devamında şunları söyledi:
ERDOĞAN'LA KARDEŞLİK HUKUKUMUZ DEVAM EDECEK
"5 temel hukuku gözeteceğimi duyururum. Cumhurbaşkanıyla şahsi kardeşlik hukukumuz var. Bu dostluğu her şeyden öne aldım. Başbakan Başdanışmanı olarak da Dışişleri Bakanı'yken de her zaman bu dost hukukunu ön planda tuttum.
SON NEFESİME KADAR..
Cumhurbaşkanıyla son nefesime kadar vefa ilişkimi sürdüreceğim. Hiçbir kimse benim ağzımdan Cumhurbaşkanı adına hiçbir şekilde kötü bir söz duyamayacak. Onun onuru benim onurumdur. Onun ailesi benim ailemdir.
AK KADROLARA VE MİLLETİMİZE MİNNET BORÇLUYUM
Erdemliler hareketinin temelini atan kurucu üyelerden belediye başkanlarına, kadın kollarına, gençlik kollarına, AK Parti'nin değerli bütün ak üyelerine ve milletimize teşekkür ediyorum. Teşkilatımıza bu bağlamda minnet borçluyum.Kaynak: haber7.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.