banner461
banner195

Başbakan Davutoğlu Nevşehir’e geliyor.

Başbakan Ahmet Davutoğlu 18 Mayıs Pazartesi günü Nevşehir’e geliyor.

Başbakan Davutoğlu Nevşehir’e geliyor.
24 Nisan 2015 Cuma 17:02

banner143
banner134
 Başbakan Ahmet Davutoğlu 18 Mayıs Pazartesi günü Nevşehir’e geliyor.
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde siyasi parti liderleri seçim çalışmalarına mitingler ile devam ediyor. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu 18 Mayıs Pazartesi günü Nevşehir’e gelerek miting yapacak. Başbakan Davutoğlu Nevşehir’de vatandaşlara hitap ederek 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde partisi için oy isteyecek. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MARKAKÖY - 3 yıl önce
4.veki̇l geli̇yor söyleyi̇nde bi̇zi̇ kayseri̇ye bağlasinlar.hi̇ç olmazsa kayseri̇ni̇n veki̇lleri̇ daha güzel hi̇zmet eder.13 yilda ne oldu si̇yah di beyazmi oldu.baştan mi̇ti̇ng yapacak yeri̇mi̇z yok.
Avatar
ee vicdan - 3 yıl önce
12 yıldır 3 millet vekili ile ne kadar hizmet geldi şu şehre yazık kaç tane iş imkanı sunulacak fabrika açıldı zannedersem acık olanlar ya kapatıldı yada peşkeş çekildi 12 yıldır yapılan bir iki şey var arkadaşlar 12 yıl önceki fotografınıza bakın hizmet yapmadan kendiniz bile değiştiniz bırakında o kadar olsun ..
Avatar
Kasaba. Politikacısı - 3 yıl önce
HOŞ GELDI SEFA GELDI. 3-0 için gelmesi şarttı. Bazıları Nevşehir'i unuttu diye 2-1 düşünenler büyük bi yanılgı içerisindeler NEVŞEHİR'e 2-1 in hiç bir faydası olmaz 3-0 hizmete devam.
Avatar
sabit kanca - 3 yıl önce
8 hazirandada il ilçe yönetimini görevden almaya gelirsiniz sayın başbakanım nevşehir hüsran anlatacak çok şeyim varda size ulaşamam
Avatar
ersin - 3 yıl önce
Kasaba politikacisi 3 0 olduda 12 yildir ne yapmislar nevsehir merkezin caddesi sokagi tarla gibi oyuk gormedinmi ambulansin coktugunu uyan artik uyan kasabali
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Nevşehire köy diyenler hep yabancı lar. Bunlar çarşıda kot pantolanla mini etmekle gezemedikleri için köy diyenler kurban olun
Avatar
KÖY POLİTİKACISI - 3 yıl önce @Kasaba. Politikacısı
yolmaya devam yani̇i̇i̇i̇
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
Ak parti turkiyede yuksek almasi lazim. Inşallah alacak ama nevsehir de 2.1 olmasi lazim hizmet yok kim diyo var diye bir ceki duzen gelmeli arkadaslar Allah razi olsun inanin hayr olcaktir.