banner461
banner195

Başbakan Davutoğlu Yarın Nevşehir e Geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu yarın Niğde Mitingine katılmak üzere yarın Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na gelecek.

Başbakan Davutoğlu Yarın Nevşehir e Geliyor
29 Nisan 2015 Çarşamba 18:34

banner143
banner134

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu yarın Niğde Mitingine katılmak üzere yarın Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na gelecek. Burada bir süre Nevşehir heyeti ile sohbet edecek..

Başbakan Davutoğlu Nevşehir'den Antalya ve İstanbul Sabiha Gökçen Uçuşları için açıklamalarda bulunarak hayırlı olsun dileğinde bulunacak... 

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu yarın (30 Nisan Perşembe) Niğde'de miting düzenleyecek. Niğde programı için uçakla Nevşehir Kapadokya Havalimanı'na gelecek olan Başbakan Davutoğlu buradan helikopterle Niğde'ye gidecek. Hükümet Meydanı’nda saat 14.00’da Niğdeliler'e  seslenecek olan Davutoğlu Yeni Türkiye ve gelecek dönemle ilgili önemli açıklamlarda bulunacak.

Niğde'de düzenlenecek mitingin ardından yeniden Nevşehir'e gelecek olan Başbakan Davutoğlu, Kapadokya Havalimanı'ndan Ankara'ya dönecek.

BAŞBAKAN NEVŞEHİR HALKIYLA NE ZAMAN BULUŞACAK?

07 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 25.dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi mitinglerine devam eden Başbakan Davutoğlu, bu kapsamda Nevşehir’de de bir miting yapacak.

18 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 14:00’de gerçekleştirilecek olan mitingde Başbakan Davutoğlu, seçmenlere ve partililere seslenecek. 

Başbakan Niğde'ye geliyor... İşte Niğde Proğramı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Niğde mitingi konusunda da açıklamalarda bulunan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "30 Nisan 2015 tarihinde Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu saat 14.00 de kent meydanında halkımıza hitap edecektir. Tüm halkımız davetlidir. İnşallah Niğde'miz şanına yakışır şekilde bir güzel miting yapacağını ben düşünüyorum. Gayretimiz o noktada o yönde emek veren herkese teşekkür ediyorum, katılacak herkese de teşekkür ediyorum. İnşallah güzel bir miting olacak tüm Niğdeli hemşerilerimizi davet  ediyorum. Hatta partili partisiz herkesi davet ediyorum. Sayın Ahmet Davutoğlu biliyorsunuz bölgemizin insanı. Bölgemizin insanı olma sebebiyle bölgemizin bir başbakanı var uzun yıllardan sonra bir başbakanımız var. Biz İç Anadolu olarak İç Anadolu'nun orta bölgesi olarak bu noktada üstümüze  düşeni partili partisiz herkesin üstüne düşeni yapması gerektiğini düşünüyorum ve inanıyorum ki bu noktada da el birliği yaptığımız zaman tüm bundan Niğde kesinlikle kazançlı çıkacaktır diyorum. Mitinginde inşallah kazasız belasız yapılmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Boşa gelir - 3 yıl önce
abubekire hiç bi faydası olmaz :)
Avatar
yolcu - 3 yıl önce
sen öylebil yine üç 0 fır
Avatar
mert - 3 yıl önce
Aynen
Avatar
hizmet vaatleri - 3 yıl önce
demokrasi ve hizmet için muhalefet lazım. sesi bile yetti. bakın şimdi vaatlere...
Avatar
bu - 3 yıl önce
bu ebubekir düşmanlığı nedir kardeşim niye eski diğer vekillere bu tepki yok adam ne yaptı çünkü beklentiler hep ondan gönül beklediği yere küser adam birlikte hareket ediyok diye kimsenin işini yapamadı tepki ondan kasıtlı 2-1 algısı yaratılıyor
Avatar
YOLMAYA DEVAM - 3 yıl önce
davutoğlu hangi̇ şehi̇re gi̇tse beni̇ mi̇lletveki̇li̇ni̇z görün di̇yor her şehi̇re 1parmak bal sürüyor.hükümet sözcünüz tayyi̇p amcanizda olsaydi i̇yi̇ olurdu
Avatar
siyasetçi - 3 yıl önce @bu
bir şey yapmadı sıkıntı oyüzden
Avatar
kasap - 3 yıl önce @Berber
sen çok kaldırıdığın bellli oluyor anladın sen