banner461
banner195

Başdere'de Durmak Yok YOL'a Devam...!

Büyükşehir yasası ile kapanması kesinleşen Başdere Belediyesinin Başkanı Mustafa Karaman Halkımıza son dakikaya kadar hizmet etmeye devam edeceğim dedi.

Başdere'de Durmak Yok YOL'a Devam...!
25 Haziran 2013 Salı 15:01

banner143
banner134

 Büyükşehir yasası ile kapanması kesinleşen Başdere Belediyesinin Başkanı Mustafa Karaman Halkımıza son dakikaya kadar hizmet etmeye devam edeceğim dedi.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Büyükşehir Yasası'nı onaylayınca nüfusu 2 binin altında kalan 559 belde belediyesininkapanması kesinleşti. Ürgüp'te Başdere ve Mustafapaşa Belde Belediyeleri kapanıyor.
Konuyla ilgili konuşan Başdere Belediye Başkanı Mustafa Karaman, "Başbakanımız adıma gönderdiği mektupta söylediği gibi Ülkeye, Millete hizmet yolunda Allah ömür verdiği müddetçe, bir ve beraber yürüyeceğiz, Belediyemiz önümüzdeki seçimlere katılmasa da, tekrar Başdere'de Belediye Başkanı olma şansım olmasa da, bu bizim millete hizmet etme azmimizi asla kıramaz. Beldenin Belediye Başkanı olduğum son ana kadar seve seve hizmet etmeye devam edeceğim." dedi.Karaman son olarak çevre düzenlemeleri kapsamında bozuk olan yolların Belediye imkanları dahilinde onarılarak halkın rahat kullanımının amaçlandığını ifade etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.