banner461
banner195

Başkan Adayı Kılıç, gazetecilerle kahvaltıda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Gazeteciler gününe özel kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi.

Başkan Adayı Kılıç, gazetecilerle kahvaltıda buluştu
12 Ocak 2019 Cumartesi 11:38

banner143
banner134

Düzenlenen programa İl Başkanı İlhan Kaya, MYK Üyesi Mehmet Varol, Kadın Kolları Başkanı Yıldız Gürbüz, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, İl Genel Meclisi Üyesi Haydar Çiftçi, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Nevşehir’de görev yapan ulusal ve yerel medya mensupları katıldılar.

Bu programın 10 Ocak Çalışan gazeteciler gününde düzenleneceğini ancak, cemiyetlerin kutlama programları nedeniyle bir gün sonraya ertelendiğini söyleyen İl Başkanı İlhan Kaya, katılımlarından dolayı tüm medya mensuplarına teşekkür etti.

Kahvaltının ardından projeleri hakkında açıklamalarda bulunan MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz Kılıç, Şehircilik, Kadın ve aile, Kültür ve Turizm, Sosyal Hizmetler ve Yardımlaşma, Yaşlılar ve Engelliler, Çevre ve Doğa, Gençlik ve Spor ile Tarım ve Hayvancılık başlıklarında topladığı bazı projelerinden bahsetti.

Kılıç ayrıca programa katılan basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını da yanıtlandırdı.

Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. Burada programa katılan basın mensuplarına günün anısına özel olarak hazırlatılan ajanda, kalem ve proje kitapçığı da hediye edildi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.