banner461

Başkan Arısoy'dan Şaibe İddaasına Açıklama

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy; "Bazı Basın Kuruluşlarında ‘’ İhalelerde Şaibemi Var, Gülşehir Belediyesinde Neler Oluyor’’ haberlerini üzülerek müşehade etmekteyiz" dedi.

Başkan Arısoy'dan Şaibe İddaasına Açıklama
08 Ekim 2016 Cumartesi 14:02

banner143
banner134
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy açıklamasında Bazı Basın Kuruluşlarında ‘’ İhalelerde Şaibemi Var, Gülşehir Belediyesinde Neler Oluyor’’ haberlerini üzülerek müşehade etmekteyiz.

Gayrimenkul satışı ile ilğili Gülşehir Belediyesinde yapılan İhale tüm ihalelerimizde olduğu gibi ilçemizde yayınlanan tek gazetede, Belediye ve Kaymakamlık ilan tahtalarında Belediyemiz internet sitesi ve Belediye hoparlörlerinden ilan edilmekle kalmayıp komşu belediyelere yazı yazılarak ilan edilmesi sağlanmıştır. Söz konusu gayrimenkul satış ihalesine 2 katılımcı katılmış olup Belediye encümenimiz en yüksek teklifi veren kişiye ihaleyi vererek ihale sonuçlanmıştır.

Basında yer alan olaylar şeffaf belediyecilik anlayışından daha ziyade adı geçen gayrimenkulde aylık 225 TL kira ödeyen şahsın isyanıdır. O bölgede vatandaş gayrimenkulünün kirası 500 TL dir.

Ayrıca ihale bedelinden alınan 326.000 TL’nin aylık banka faiz getirisi net 2.682.00 TL dir.

Belediye Olarak Belediye menfaatleri ali menfaatlerimizdir. Bırakın işimizi yapalım ihaleyi alan kişi ile belediyemizin hiçbir akrabalık ilişkisi yoktur. Yüce Türk Adaleti Ortadadır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.