banner461
banner195

Başkan Çavdar’ın Çifte Mutluluğu

Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, çok yakın zaman içerisinde Kasaba sınırları içerisinde Lise Binası temelinin atacaklarının müjdesini verdi. Çavdar inşaatı süren Yüksek okulun kasabaya ve bölgeye çok önemli değer katacağını da söyledi.

Başkan Çavdar’ın Çifte Mutluluğu
30 Nisan 2015 Perşembe 16:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, çok yakın zaman içerisinde Kasaba sınırları içerisinde Lise Binası temelinin atacaklarının müjdesini verdi. Çavdar inşaatı süren Yüksek okulun kasabaya ve bölgeye çok önemli değer katacağını da söyledi.

Çavdar, “Kasabamızda hem öğrencilerimize hem de anne ve babalara çocuklarını üniversitede okutmalarını öneriyorum. Bölgemizde bir üniversite yükseliyor, inşaatı hızla devam ediyor. 3-4 yıl içerisinde bu üniversite eğitime açılacak belki sizler hiç para harcamadan bu üniversitede okuyacak. Üniversite Yazıhüyük Kasabamıza çok yakın. Yurt sorunumuz olmayacak. Servis sorununuz olmayacak. Belki de gençlerimiz bisikletleri ile gidip bu üniversiteyi bitirecek. Bölgemize üniversite İnşaatını büyük azim ve kararlılıkla yaptırmış olan Suvermezli Hayırsever İşadamı Değerli Öğretmenlerimizden Hamza Ertaş’a teşekkür ediyorum. Sağ olsun Hamza Hocam sayesinde tüm Derinkuyu Bölgemiz Üniversiteye kavuşuyor. Bölge olarak çok şanslıyız. Tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
4.dönemin sana helal olsun büyük başkan tebrikler.
Avatar
osman Çavdar - 3 yıl önce
Bölgemiz için her cocuk hayırlı olsun yardimci olan herkesden allah razı olsun
Avatar
mesut ERTAŞ - 3 yıl önce
allah razı olsun
Avatar
Halk - 3 yıl önce
Allahın izniyle Cengiz başkanıma vekillikte yakışır :)
Avatar
arıf çataltepe derınkuyu metro - 3 yıl önce
selamın aleykum hayırlı gunler cengız baskan sana helal olsun oturdugun koltugun hakkını verıyorsun bazı ınsanlar gıbı yatmıyorsun sana helal olsun ınsalllah senı derınkuyu beledıye baskanı olarakta gorecegız allah nasıp ederse saygılar