banner461
banner195

Başkan Fahri Yıldız Antalya'da Şehircilik Fuarına Katıldı

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından bu yıl 6. sı gerçekleştirilen Çevre ve Şehir Teknolojileri fuarı ile Yerel yönetimler sempozyumuna katıldı.

Başkan Fahri Yıldız Antalya'da Şehircilik Fuarına Katıldı
18 Mart 2016 Cuma 14:24

banner143
banner134
Tüm yeni teknolojilerin sergilendiği Antalya City Expo - Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 16 - 18 Mart 2016 tarihlerinde 6. Yılında Türkiye Belediyeler Birliği’nin çatısı altında ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde Antalya Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sundu. 

16-18 Mart 2016 tarihlerinde altıncısı düzenlenen Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'na katılmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp'te artık altyapının bitme aşamasına geldiğini, "Bundan sonra bu tip yeni teknolojileri araştırarak inceleyerek Ürgüp'e en yakışan ürün ve hizmeti sağlamaktaki kararlılığımız tamdır. dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.