banner461
banner195

Başkan Karaaslan, K.K.T.C. Turizm Bakanı Faiz Sucuoğlu’nu ziyaret etti.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm Bakanı Faiz Sucuoğlu, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı kabul etti. Karaaslan ziyarette yaptığı konuşmada kendisi için Kuzey Kıbrıs’ın çok değerli olduğunu söyleyerek, Bakan Sucuoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Karaaslan, K.K.T.C. Turizm Bakanı Faiz Sucuoğlu’nu ziyaret etti.
08 Eylül 2015 Salı 12:46

banner143
banner134
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm Bakanı Faiz Sucuoğlu, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ı kabul etti. Karaaslan ziyarette yaptığı konuşmada kendisi için Kuzey Kıbrıs’ın çok değerli olduğunu söyleyerek, Bakan Sucuoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi. 

Karaaslan, Uçhisar Belediyesi’nin Nevşehir–Kapadokya Bölgesi’nde bulunduğunu ve turizm ile iç içe yaşadıklarını söyledi.

Başkan Karaaslan, her yıl binlerce turisti ağırladıklarını bu nedenle Kuzey Kıbrıs ile turizm alanında işbirliği yapma imkanına sahip olduklarını belirtti.

Bakan Sucuoğlu ise Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, turizm alanında işbirliği yapmaya her zaman açık olduklarını, yapılacak olan işbirliği ile farklı kültürlerin kaynaşmasının da sağlanacağını belirtti. İskele Belediyesi ile Uçhisar Belediyesi arasında yapılacak kardeş şehir anlaşmasından da mutluluk duyacağını söyledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.