banner461
banner195

Başkan Karaaslan’dan Öğretmenler Günü Kutlaması

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamak için okulda düzenlenen programa katıldı.

Başkan Karaaslan’dan Öğretmenler Günü Kutlaması
25 Kasım 2015 Çarşamba 10:46

banner143
banner134
 Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamak için okulda düzenlenen programa katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda, okul öğrencileri tarafından şiirler okundu, marşlar söylendi ve halk oyunları gösterileri sergilendi.

Programda konuşan Başkan Karaaslan “Bizleri hayata hazırlayan, bizlere eğitimin ne kadar önemli olduğunu anlatan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Yaşantımızda bütün güzelliklerin arkasında öğretmenlerimiz vardır. Eğitim seviyemiz ne kadar yüksek olursa ülkemizin dünya üzerindeki konumu da daha yükseklere taşınır. Başta Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve onu yetiştiren öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım" dedi.

Tüm öğretmenlere kırmızı karanfil sunan Başkan Karaaslan, Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu öğretmenleriyle günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.