banner461
banner195

Başkan Salaş Polis Haftası’nı kutladı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Salaş Polis Haftası’nı kutladı
10 Nisan 2015 Cuma 16:50

banner143
banner134
 Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

TAKDİR TOPLUYOR

Başkan Salaş mesajında, “Polislerimiz her zaman toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis ederek halkın her kesiminden takdir toplamaktadır. Gücünü milletten ve kanunlardan alan Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü, en temel kurumlarından birisi olan Emniyet Teşkilatımız 170 yıldır hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımızı kanunlarla verilen hak ve hürriyetlerini, kamu düzenini korumaktadır” dedi.

İÇ GÜVENLİK…

Salaş şöyle devam etti: “Ülke bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik yıkıcı, bölücü hareketlerin önlenmesinde ve iç güvenlik harekâtında vatanın bekası, devletin varlığı ve milletin canı, malı, ırzı, namusu ve huzuru için gece, gündüz, yağmur, çamur, soğuk ve sıcak demeden canı pahasına mücadele eden polis teşkilatımızın gösterdiği gayretler her zaman takdire şayandır.”

BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Salaş mesajına şöyle son verdi: “Vatanın birliği bütünlüğü için bu uğurda girdiği çatışmalar da gazi olan polislerimize sağlık sıhhat. Şehit olan, tüm polislerimize de rahmet diliyorum. Ruhları şad ve mekânları cennet olsun. Bu vesile üstün hizmet anlayışı ve özveriyle görev yapan Polis Teşkilâtımızın değerli mensuplarının “Polis Haftası”nı kutluyor, mesleki yaşamlarında başarılar diliyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.