banner461
banner195

Başkan Süslü’den GÖR-BİR Üyelerine Öğle Yemeği

Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi ve üyelerini ağırladı.

Başkan Süslü’den GÖR-BİR Üyelerine Öğle Yemeği
12 Haziran 2013 Çarşamba 09:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi ve üyelerini ağırladı.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı M. Sami Kemikkıran ve dernek yöneticileri ile üyelerinin katıldığı öğle yemeği Uçhisar ilçe merkezinde belediyenin halkın hizmetine koyduğu yeni bir Kafeterya da gerçekleştirildi.

Yemeğe Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci de katıldı.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Görmeyenler kültür ve Birleşme Üyesi 30 dolayında engelliyi öğle yemeğinde bir araya getiren Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü’ye teşekkür etti.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği yönetimi ve üyelerinin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getiren Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, dernek faaliyetlerine destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.