banner461
banner195

Başkan Ünver Mercekle Gösterdi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ilimizde ulusal ve yerel mahiyette görev yapan Ajansların muhabirlerine yönelik açıklamalarda bulundu.

Başkan Ünver Mercekle Gösterdi
21 Ocak 2016 Perşembe 14:50

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ilimizde ulusal ve yerel mahiyette görev yapan Ajansların muhabirlerine yönelik açıklamalarda bulundu.

Ünver, özellikle son dönemlerde hemen hemen her seçim dönemlerinde belirli bazı kesimler tarafından gündeme getirilen Nevşehir Kalesi ve Civarında tarihin katledildiği yönündeki eleştirilere de cevap getirdi.

İlimizde faaliyet gösteren Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Doğan Haber Ajansı ve FİB Haber ve Manşet Yerel Haber Ajansı muhabirlerine yönelik bilgilendirme ve sohbet toplantısında uzun uzun, yaklaşık 2 Saat boyunca Nevşehir Kalesi ve etrafında bulunan yer altı şehirlerindeki son temizleme çalışmaları ve yer altı şehrinde bulunan tarihi kalıntılarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Ünver, 1800’lü yılların son döneminden kalan bir fotoğraf üzerinden söz konusu alandaki yerleşimi de üstelik mercekle basın mensuplarına gösterdi.

Halen bazı kesimlerin kendisine yönelik Nevşehir’in tarihini katlettiği yönündeki eleştirilere asla katılmadığını kaydeden Başkan Ünver, bu eleştirilerin son derece insafsız eleştiriler olduğunun altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.