banner461
banner195

Başkan Ünver Modern Sebze Ve Meyve Halinde İncelemeleri Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yapımı Nevşehir Belediyesi tarafından yapımı son aşamaya getirilen Modern Sebze ve Meyve Hali’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Ünver Modern Sebze Ve Meyve Halinde İncelemeleri Bulundu
23 Ekim 2013 Çarşamba 11:55

banner143
banner134

 Nevşehir’de  tarımsal çalışmalar yapan çiftçilerin yanı sıra, bu alanda faaliyet gösteren ticari işletmelere de önemli katkılar sağlayacak Nevşehir Yaş Sebze ve Meyve Hali’nin son aşamaya getirilen yapım çalışmaları konusunda ilgililerden bilgiler aldı.

 

Nevşehir Belediyesi tarafından  Aksaray Yolu üzerinde toplam 8 bin metrekarelik bir alan üzerinde  37 peron, mini market, bir servis mutfağı, sosyal tesis ve zabıta kontrol merkezinden oluşacak modern Sebze  ve Meyve Hali’nin iç ve dış düzenleme çalışmalarına ilişkin yetkililere bir dizi talimatlarda veren Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir’in tarım alanında ciddi bir eksikliğinin de Nevşehir Belediyesi’nin yoğun girişim ve çabaları ile giderileceğini belirtti.

 

Türkiye’nin en önemli patates üretim merkezlerinden biri olan modern Sebze ve Meyve  Hali’nin yıllar yılı bir ciddi sorun olarak değerlendirildiğini kaydeden Ünver, son rotüşleri yapılan merkezin en kısa zamanda hizmete kazandırılacağını ifade etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.