banner461
banner195

Başkan Yıldız’dan Kurban Bayramı Mesajı

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız yayınladığı Kurban Bayramı mesajında tüm Ürgüp halkının bayramını kutladığını ifade etti.

Başkan Yıldız’dan Kurban Bayramı Mesajı
14 Ekim 2013 Pazartesi 12:00

banner143
banner134

 Başkan Fahri Yıldız yayınladığı Kurban Bayramı mesajında tüm Ürgüp halkının bayramını kutladığını ifade etti. 

Başkan Yıldız: "Bayramların hayatımızda çok önemli bir yeri vardır.  Birbirimizin acılarını paylaştığımız gibi bayramlarımızda mutluluğumuzu da paylaşarak coşkuyla bir kurban bayramını daha birlikte kutlayacağız.

Bayramlar bir toplumda millet olma, birlikte yaşama şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Yüzyıllardır dayanışma ve kardeşlik içerisinde yaşayan güzel yurdumuzda dayanışma ruhu içinde hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu daha nice bayramlar geçirmemizi Yüce Allah’tan diliyorum.

 

Bu arada ne yazık ki İslam coğrafyasında yaşanan olumsuz gelişmelerden dolayı buruk bir bayram geçireceğiz. Zulüm altında olan Müslüman kardeşlerimizi dualarımızdan eksik etmemeliyiz. Bu düşüncelerle Kurban Bayramı’nın manevi ikliminin, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi kuvvetlendirmesi dileğiyle, tüm Ürgüp’lülerin ve aziz milletimizin bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum”  dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.