banner461
banner195

Başkan Yılmaz’dan Davutoğlu'na Kutlama Mesajı

Nevşehir'in Merkez ilçeye bağlı Sulusaray Belediye BaşkanıBayram Yılmaz, gerçekleşen kurultayla AK Parti Genel Başkanlığı koltuğuna oturan ve Başbakanlık görevini üstlenen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu için kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yılmaz’dan Davutoğlu'na Kutlama Mesajı
28 Ağustos 2014 Perşembe 13:39

banner143
banner134
Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz, gerçekleşen kurultayla AK Parti Genel Başkanlığı koltuğuna oturan ve Başbakanlık görevini üstlenen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu için kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yılmaz mesajında, "Aydınlık Türkiye yolunda göreve başlayan Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun ve Türkiye'mizin yolu açık olsun. Büyük Atatürk'ün işaret ettiği çağdaş uygarlık seviyesi yolundan ayrılmadan güçlü bir Türk dünyası ve bununla birlikte başta İslam ülkeleri olmak üzere tüm mazlum milletlerin esenliğe kavuşması, tüm insanlığın barış ve kardeşlik için Sayın Başbakanımıza ve ekibine Yüce Allah'tan kolaylıklar diliyorum" ifadelerine yer verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
susuzköy - 4 yıl önce
kongre sonrası sulusaraya gelip kabulmü etmişmi...
Avatar
suluköy - 4 yıl önce
Kardeş yada baci ilk önce elestirmeyi ögren sonra elestir bayram başkan eleştirilere sonuna kadar aciktir.ama eleştirin eleştiri olsun ;)