banner461
banner195

Başkanlar, İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı İçin Antalya'da...

Nevşehir İl, ilçe ve belde Belediye Başkanları 09-12 Şubat 2017 tarihlerinde Ak Parti Belediye Başkanları İstişare ve değerlendirme toplantısına katılmak üzere Antalya'ya gittiler.

Başkanlar, İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı İçin Antalya'da...
11 Şubat 2017 Cumartesi 17:46

banner143
banner134
AK parti Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ilçe ve belde belediye Başkanları, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek Belediye Başkanları toplantısı için bugün Antalya’ya gitti

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile Nevşehirli İlçe ve belde belediye başkanları AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın düzenlediği Türkiye’deki Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Antalya’ya gittiler... AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı toplantılar iki gün sürecek.  

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, toplantıya katılacak tüm Belediye başkanlarına "Teşkilat ve Halkla İlişkiler" konusunda bir sunumda gerçekleştirecek.

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil, AK Parti Yerel yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile birlikte...


 
AK Parti Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman'da Antalya da...

Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz ile Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik te toplantı için hazır bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.