banner461

Başvuru işlemleri 03 Eylül’de başlayacak

Ürgüp Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ile Ürgüp Özdemir Baykal Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2018-2019 eğitim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacak.

banner503
Başvuru işlemleri 03 Eylül’de başlayacak
28 Ağustos 2018 Salı 12:10

banner143
banner134
Başvuru işlemleri 03 Eylül 2018 - 21 Eylül 2018 tarihleri arasında Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile görev almak istenilen kuruma yapılacak.
Ücretli usta öğretici görevlendirmesinde aranacak şartlar: Görev alacağı kursun öğretim programında belirtilen eğitici şartını taşımak. Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını doldurmuş olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. Askerlikle ilişiği bulunmamak.  Sağlık durumu yönünden görevini yapmasına engel bir durumu olmamak. Oryantasyon belgesi (Belgesi olmayanlar İlçe Halk Eğitimi Merkezlerine müracaat edebilir).

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.