banner461
banner195

Bayram Gelmiş Neyime

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu Nevşehir İl Temsilciliği 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde eyleme hazırlanıyor.

Bayram Gelmiş Neyime
06 Mart 2014 Perşembe 18:57

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu Nevşehir İl Temsilciliği 14 Mart Tıp Bayramı öncesinde eyleme hazırlanıyor.

13 Mart 2014 Perşembe günü “Bayram Gelmiş Neyime. 13 Mart’ta Alanlardayız” sloganı ile eyleme hazırlandıklarını belirten Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin, neden alanlara ineceklerini de açıkladı.

Çetin, “Döner sermayedeki sorunlar devam ediyor. Mali, Özlük ve Sosyal haklarımızda kayıplar yaşanıyor. Toplu sözleşmede sağlık çalışanlarının talepleri gündeme bile getirilmiyor. Komik maaş artışlarıyla tüm sağlık çalışanları mağdur ediliyor. Şiddet, mobbing, yandaşlık ve adaletsizlik günden güne artarak devam ediyor. Yetkilendirilmiş sendika, siyasetçilerin ve bürokratların değirmenine su taşımaktan başka bir şey yapmıyor. Yöneticileri Bakanla çay içip pinpon oynuyor. Çalışma hayatımızın böyle bir hal içerisinde iken 14 Mart Tıp Bayramı gelmiş neyimize diyor ve alanlara çıkarak sorunlarımızı ve taleplerimizi gündeme getirmek istiyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cengiz güven - 4 yıl önce
hak verilmez emekcilerin direnişi ile kazanılır.turgay çetin ve emekci kardeşlerime başarılar diliyorum.yol iş çalışanı olarak sizleri saygılarımla selamlıyorum.