banner461
banner195

Baz İstasyonuna Tepki

Nevşehir 2000 Evler Mahallesi sakinleri mahallelerinde evlerinin tam ortasında, bir ait Baz istasyonu kurulması için çalışmalarına tepki göstererek imza kampanyası başlattı.

Baz İstasyonuna Tepki
28 Eylül 2013 Cumartesi 12:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir 2000 Evler Mahallesi sakinleri mahallelerinde evlerinin tam ortasında, bir ait Baz istasyonu kurulması için çalışmalarına tepki göstererek imza kampanyası başlattı.

İmza kampanyası başlatan mahalle sakinleri şikayet dilekçeleri ve imza kampanyasında şu ifadeler yer aldı “2000 Evler mahalle sakinleri, Mahallelerine kurulmak istenen baz istasyonunun çevreye olan etkileri ve insan sağlığına yaptığı olumsuz yöndeki zararları nedeniyle böyle bir baz istasyonunun kurulmasına karşı olduklarını söylediler.
Nevşehir  2000 Evler Mahallesinde bulunan Selenay Düğün salonunun bahçesinde evlerimizin tam ortasında, Baz istasyonu kurulması için çalışmalara başlanmış olup, biz aşağıda imzaları bulunan Mahalle sakinleri olarak bizim ve çocuklarımızın sağlığını hiçe sayarak buraya Baz istasyonu dikilmesine, izin veren yetkilerimizden ve Sayın Valimizden Mahallemizin tam ortasına dikilecek bu Baz İstasyonun izninin iptal edilmesini istiyoruz.”

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
RABİA - 5 yıl önce
yazılarınızda genellikle cümle düşüklüğü oluyor.