banner461
banner195

BBP'den Sedat Peker hamlesi!

Büyük Birlik Partisi daha önce ismi birçok yasa dışı olaya karışan ve hüküm giyen Sedat Peker'i gelecek seçimlerden aday göstermeye hazırlanıyor.

BBP'den Sedat Peker hamlesi!
19 Kasım 2014 Çarşamba 13:22

banner143
banner134

 Geçtiğimiz günlerde merhum BBP Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret ettikten sonra yaptığı konuşma ile sosyal medyayı sallayan Sedat Peker için yeni bir iddia ortaya atıldı. MHP'ye yönelik sert eleştiriler yönelten Peker'in, 2015 seçimlerinde Büyük Birlik Partisi'nden milletvekili adayı olabileceği konuşuluyor.

 

MHP'Yİ SERT SÖZLERLE ELEŞTİRMİŞTİ

 

Cezaevinden çıktıktan sonra suskunluğunu MHP'yi eleştirerek bozan Sedat Peker, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarı başında yaptığı açıklamada "Bizim milliyetçiliğimizi, bizim vatanseverliğimizi yüce Allah'tan başka kimse belirleyemez. Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatından sonra Türk-İslam davası malesefki MHP üst yönetimi tarafından layıkıyla insanlara anlatılamamıştır" ifadelerine yer vermişti.

 

BBP'NİN SEDAT PEKER PLANI

 

Sedat Peker'in bu açıklamaları sonrası harekete geçen BBP yönetimi, Peker'e 2015 seçimlerinde partilerinden milletvekili adayı olmayı teklif edeceği öğrenildi. 2015 seçimlerinde milleyetçi kesimin oylarına talip olan BBP'nin Sedat Peker kozuyla özellikle gençlerin desteğini arkasına almak istiyor.

 

PEKER: SİYASETE ATILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

 

Sedat Peker, yaptığı son açıklamada siyasete atılacağı yönündeki iddialara ilişkin şu ifadelere yer vermişti: "Benim siyasete atılmak için MHP'ye saldırdığım, ya da tahliye olurken bu sözü vererek tahliye olduğum söylentisi komediden ibarettir. Kendi doğrılarım haricinde hiçbir şey söylemedim. Ne bugün, ne yarın, ne de gelecekte hiçbir suretle siyasete atılmayı düşünmüyorum."

Kaynak: http://www.yerlihaber.com.tr/politika/bbpden-sedat-peker-hamlesi-h45963.html


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Alperen ocaklari - 3 yıl önce
Haberin aslı yoktur. Genel merkez bu durumla alakali aciklama yapmistir. Sedat PEKER`in BBP ye katilmasi soz konusu degildir
Avatar
admin - 3 yıl önce
burada yapılan mesnetsiz yorumlar için ip numaraları kayıt altına alınmıştır.
Avatar
admin - 3 yıl önce
çirkin iftira ve söylemleri kendilerine misliyle iade ediyoruz...
Avatar
ALPEREN - 3 yıl önce
sayin fib haber yetkilileri yazdiğiniz habere sizde inanmiyorsunuz ama haber olsun diye yaziyorsunuz birakin adami mezarinda bari rahat birakin kemikleri sizlamasin slm