banner461
banner195

BBP’liler Adana Yolcusu

Büyük Birlik Partisi il ve merkez ilçe başkanları ile Nevşehir merkez ve bazı ilçe ve belde belediye başkan adayları Adana’ya gidiyor.

BBP’liler Adana Yolcusu
16 Ocak 2014 Perşembe 22:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi il ve merkez ilçe başkanları ile Nevşehir merkez ve bazı ilçe ve belde belediye başkan adayları Adana’ya gidiyor.

Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi tarafından hafta sonunda Adana ilinde düzenlenecek olan aday tanıtım programına Nevşehir’den İl Başkanı A. Yavuz Uluer, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Uysal, Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı Fatih Sağlamkardeş, Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Koray Yolaçar, Uçhisar Belediye Başkan Adayı Murat Uysal ile Kaymaklı Belediye Başkan Adayı Mehmet Şen’de katılacak.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’nin yanı sıra genel merkez yöneticilerinin de katılacakları tanıtım programında Nevşehirli adaylarda partililere ve kamuoyuna tanıtılacak.

19 Ocak 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek olan aday tanıtım programının ardından Büyük Birlik Partisi Nevşehir heyeti ilimize dönecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.