banner461
banner195

Beddua’mı Dağıttılar?

Kozaklı ilçesinde faaliyet sürdüren bir termal otelde yapılan organizasyon "Bu kadarına da pes" dedirtti. Belirli bir grup ile hükümet arasında yaşanan tartışmalar devam ediyor. Dershanelerin kapatılması yönünde yapılan çalışmalarla birlikte ayyuka çıktı, ardından 17 Aralık 2013 tarihinde birbirinden farklı üç ayrı soruşturmayı bağlantılı göstermek amacıyla yapılan operasyon ile Türkiye'de dengeler sarsılmaya çalışıldı.

Beddua’mı Dağıttılar?
30 Ocak 2014 Perşembe 21:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kozaklı ilçesinde faaliyet sürdüren bir termal otelde yapılan organizasyon "Bu kadarına da pes" dedirtti.

Belirli bir grup ile hükümet arasında yaşanan tartışmalar devam ediyor. Dershanelerin kapatılması yönünde yapılan çalışmalarla birlikte ayyuka çıktı, ardından 17 Aralık 2013 tarihinde birbirinden farklı üç ayrı soruşturmayı bağlantılı göstermek amacıyla yapılan operasyon ile Türkiye'de dengeler sarsılmaya çalışıldı.

Bu süreçte, uzun yıllardır davetlere rağmen Türkiye'ye dönmemek konusunda ısrarlı olan Fethullah Gülen'in beddua videosu yayınlandı. Tepkilerin ardından "beddua değil, mülane" denilse de kamuoyu yoğun tepki verdi.

Sosyal paylaşım sitelerinde hükümet ve Başbakan Erdoğan aleyhine yazıların paylaşılması için söz konusu grubun mensuplarına twitter hesabı almaları için cemaatin yönetim kadrosu tarafından baskılar yapıldığı iddiaları gündeme geldi.

Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde gerçekleşti. Cemaat mensuplarının bir organizasyon ile konferans salonunu kiraladığı termal otelde biraraya gelen kişilere broşürler dağıtıldığı iddia edilirken, içinde Gülen'in gündemde geniş yer bulan bedduasının yazılı olduğu broşürün, bol bol okunması yönünde telkinlerde bulunulduğu bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
inlerine girilsin - 4 yıl önce
.... duası kabul olsa...!
Avatar
inlerine girilsin - 4 yıl önce
.... duası kabul olsa...!
Avatar
hakan - 4 yıl önce
adı üstünde milletin iradesi yani şu anki seçilmiş hükümetin devletimi yönetmesi yoksa belirli bir azınlığın yönetimindeki liderin devleti yönetmesimi uygun olur.hükümetin hizmetini beğenmezsen gidersin sandıkta oyunu kullanır yeni bir iktidar getirirsin.kasetlerle paralel yapıyla hükümeti devirmek halka yapılan en büyük darbedir.
Avatar
Can Hamarat - 4 yıl önce
cemaat 2 aydır mı var bu ülkede? daha önceki toplantılarda seminerlerde islami değerler mi anlatılyodu ayetler veya özlü sözler mi basılıyodu broşürlere :) şimdimi cemmat kötü hehe komik. dua allahla kul arasında kiminkini kabul edip kiminkini etmiceğni o biliyo. kavimleri helak eden de ateşi ibrahime cennet edende o :) kulun bi hesabı varsa onunda vardır mutlak bi hesabı, bakarsınız göl mayalanır
Avatar
recepayalp - 4 yıl önce
cemaatin oteli hangisi