banner461
banner195

Bekir Bozdağ Özaltın Atasay Altın Market'i Ziyaret Etti

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Türkiyenin en büyük Atasay Altın Market mağazası Özaltın Sarrafiye'yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Bekir Bozdağ Özaltın Atasay Altın Market'i Ziyaret Etti
26 Mayıs 2015 Salı 19:48

banner143
Bekir Bozdağ Nevşehir'de Atasay Sarrafiye'ye Ziyaret Etti
İlgili Galeriye Git
banner134
Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Türkiyenin en büyük Atasay Altın Market mağazası Özaltın Sarrafiye'yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Bozdağ'ı  Özaltın Grup Ailesi adına Faruk Özaltın,Esat Özaltın ve Duran Özaltın karşıladı.

Atasay Sarrafiye'yi Ziyaret Ederek Hayırlı olsun dileğinde bulunan Bekir Bozdağ, Özaltın Grup Ailesi adına Duran Özaltın'ı tebrik etti. Bu güzel Yatırımı Nevşehir'e kazandırdığı  için teşekkür etti.

Özaltın Ailesi adına Duran Özaltın'da Bakan Bozdağ'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, "Memleketimiz Nevşehir'de çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Nevşehirimize güzel ve kalıcı hizmetler yapacağız inşallah" diye konuştu.

Bozdağ'ın ziyaretinde AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider,AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver,Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,AK Parti Gençlik Kolları Başkanı M.Rauf Yanar ve Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen de yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.