banner461
banner195

Ben Kimsenin Yalakası Değilim

Nevşehir Bakkal ve Bayiler odası Başkanı Yaşar Göncü, kendisinin Nevşehir belediye başkanı ve başkan adayı Hasan Ünver’in yeniden aday gösterilmesi konusunda yaptığı açıklamaların bazıları tarafından yanlış değerlendirildiğini belirterek “Ben Kimsenin Yalakası” değilim dedi.

Ben Kimsenin Yalakası Değilim
13 Aralık 2013 Cuma 09:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkal ve Bayiler odası Başkanı Yaşar Göncü, kendisinin Nevşehir belediye başkanı ve başkan adayı Hasan Ünver’in yeniden aday gösterilmesi konusunda yaptığı açıklamaların bazıları tarafından yanlış değerlendirildiğini belirterek “Ben Kimsenin Yalakası” değilim dedi.

10 Yıla yakın bir süredir Nevşehir belediye başkanlığı yapan ve Ak Parti tarafından yeniden aday gösterilen Hasan Ünver ve Nevşehir belediyesinin ilimizdeki bir çok esnaf ve sanatkar odasına olduğu gibi Nevşehir Bakkal ve Bayiler odası Başkanlığına da önemli katkılar sağladığına dikkat çeken Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, “Kimse bize Başkan Ünver öncesinde bir hizmet binası vermemişti. Kendisine teşekkür ettiysem suç mu? Ben kimsenin yalakası filan değilim” dedi.

Birlik Başkanlığı binasının alanının Nevşehir Belediyesi tarafından verildiğini belirten Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Göncü, “Birasının değeri şu an için trilyonlarca lira. Nevşehir belediyemiz burayı birlik başkanlığımıza verdi. Bizde birlik başkanlığı bünyesinde kendi hizmet büromuza kavuştuk. Bunun için teşekkür ettimse ve Başkan Ünver’i bakkal ve bayilerime yaptığı katkılarından dolayı kendisine teşekkür ettimse suç benim mi?. Ünver belediye başkanı olmadan önce kimse bize böyle bir imkan sağlamadı. Burası ne Yaşar Göncü’nün malı, ne de bir başkasının. Geçtiğimiz günlerde kendisini yeniden belediye başkanı görmek istediğimizi belirttiğimiz açıklamalarımız bazı kesimlerce yanlış anlaşıldı. Ben kimsenin yalakası filan değilim. Gayemiz Nevşehir esnaf ve sanatkarına bu denli hizmet eden bir insanın yeniden aday gösterilmesini istemekten başka bir şey değildi” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
işine - 4 yıl önce
işine bak başkanım biz sendende belediye başkandanda menmunuz
Avatar
sym - 4 yıl önce
sayın baskanım kedı ulasamadıgı cıger hesabı bu, aynı sözlerı dıger baskanlarada söyledıler. sız ve dıger oda baskanları calısmaları ıle bılınıyor.bılıyoruzkı sızı secenler sızden memnun, ben bır kahvecıyım baskanımdan cok memnun oldugumu belırterek allah sızlere yar ve yardımcı olsun dıyorum
Avatar
adamsın - 4 yıl önce
başkan onu söyleyen yalaka
Avatar
SANAYİCİ. - 4 yıl önce
inşallah bir babayiğit çıkarda şu oda kamburlarını sırtımızdan kaldırır.demokratikleşme diğyoruz meşburi kayıt oluyoruz.