banner461
banner195

“Benzinci ve Yedek Parçacı İle Ortaklığı Bozduk”

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, 6 yılda alınan yeni araçlarla birlikte belediyenin benzinci ve yedek parçacı ile olan ortaklığının da bozulduğuna dikkat çekti.

“Benzinci ve Yedek Parçacı İle Ortaklığı Bozduk”
08 Kasım 2014 Cumartesi 16:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, 6 yılda alınan yeni araçlarla birlikte belediyenin benzinci ve yedek parçacı ile olan ortaklığının da bozulduğuna dikkat çekti.

Bu dönemde belediyeye kazandırılan yeni araçlarla birlikte belediyenin % 70 oranında kar ettiğini söyleyen Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, ilçede alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından süsleme işine geçeceklerini ve Ürgüp’ün bir dünya kenti özelliğini sürdürecek çalışmalarda bulunmaya da devam edeceklerini belirtti.

Yıldız, “Ürgüp belediyesi olarak bizim dönemimizde 27 araç aldık. Bunlardan üçünü Çevre ve Şehircilik bakanlığımızdan aldık. Yol süpürme aracı, Vidanjör aracı, diğeri ise büyük çöp aracı. Bu bütün araçlarımızı bütün bölge belediyelerimize kullandırırız. Zira Kapadokya hepimizin, Nevşehir ve Ürgüp hepimizin. Bundan sonraki süreçte alt yapımızı bitireceğiz. İçme suyumuzu bitirdik. Kanalizasyonumuza başladık. Doğalgaz devam ediyor. Bunlardan sonar süsleme işine geçeceğiz. Biz yeni araçlarımızın temini ile ne kazandık diye soran olursa. Çok şey kazandık. Hem yedek parçadan, hem akaryakıttan kar ettik. % 70 Kar ettik. Belediyeyi benzinci ve yedek parçacı ile ortaktı. Biz bu ortaklığı bozduk. Bu ortaklığın bozulmasından Ürgüp halkı kazanacak. Allah’ın izni ile ilçemize daha güzel hizmetler yapabilmek için yeni bir kaynak daha oluşturmuş olacağız” açıklamalarında bulundu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ürgüplü vatandaşlar - 3 yıl önce
siz bozdunuz ama vatandaş bozuk yollar yüzünden tamirciden ayrılmıyor vatandaşı tamircilerle ortak yaptınız. arabalarda öndüzen amortisör diye bir şey kalmadı.maşaallah..
Avatar
mro ayavalalı - 3 yıl önce
vatandaş yollar yuzunden parcacı ve tamircilerlen karı koca olduk hocaaaaaaaaa