banner461
banner195

Bir An Önce Hayata Geçirilmeli

Bölge Turizmcileri Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de bulunan turistik mekanların akşam saatlerinde de yapılacak ışıklandırma çalışmaları ile rahatlıkla gezilebilmesi gerektiğine dikkat çekti.

 Bir An Önce Hayata Geçirilmeli
22 Aralık 2014 Pazartesi 17:01

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Bölge Turizmcileri Kapadokya bölgesinin merkezi Nevşehir’de bulunan turistik mekanların akşam saatlerinde de yapılacak ışıklandırma çalışmaları ile rahatlıkla gezilebilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Bölge turizminin yeme-içme ve eğlence anlayışının öne çıktığını belirtirken, bu yelpazenin daha da genişletilmesi halinde bölgenin turizm potansiyelinin yükseleceğine dikkat çeken turizmciler, “Bölgemizde turizm anlayışının son yıllarda sadece yeme-içme ve eğlence olarak yoğunlaşması karşısında mutlaka bu anlayışın değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ürün yelpazesinin genişletilmesi ile bölgemizin daha fazla turist çekeceğine inanıyorum. Bölgedeki bazı turistik merkezlerin ışıklandırılması da bölge turizmi açısından atılacak önemli bir adım olacak. Kapadokya turistik işletmeciler derneği olarak biz bu projeyi destekliyoruz. Bir an önce bu proje de hayata geçirilmeli.” diyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.