banner461
banner195

“Bir Damla Kan’da Ben Vereyim Hemşire Hanım"

Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığınca ilimiz genelindeki lise ve dengi okullarda yürütülen geleceğin kan bağışçılarının yetiştirilmesi projesi hafta sonunda merkez Mehmet Gülen Okulunda sürdü.

 “Bir Damla Kan’da Ben Vereyim Hemşire Hanım
26 Ekim 2015 Pazartesi 11:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığınca ilimiz genelindeki lise ve dengi okullarda yürütülen geleceğin kan bağışçılarının yetiştirilmesi projesi hafta sonunda merkez Mehmet Gülen Okulunda sürdü.

Öğrenci velilerine toplu SMS programı ile bilgi verilen proje kapsamında 25 Ekim Pazar günü sabah saatlerinden itibaren okulda görev alan Kızılay Nevşehir Şube başkanlığına bağlı Kızılay Kan Merkezi doktor ve hemşireleri ile sağlık memurları okula gelip kan bağışında bulunmak isteyen öğrenci velilerinin kan bağışlarını aldılar.

Son yıllarda eğitim camiasında sendikal mücadele de adını sıkça duyuran isim olan Okul Müdürü Fatma Aygün’de Kızılay’a kan bağışında bulunan isimlerden biri oldu. Bu arada hafta sonu olmasına rağmen Okuldaki öğrencilerin velilerin ve okul yönetimi ile öğretmenlerinin kan bağış kampanyasına olan ilgisi Kızılay Kan merkezi yönetimi ve çalışanlarını memnun etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.