banner461
banner195

Bir Eve Bir Siyasetçi Yeter

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Göktaş, eşinin Nevşehir Belediye Başkan adayı olabileceği yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Bir Eve Bir Siyasetçi Yeter
02 Ekim 2013 Çarşamba 12:35

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Göktaş, eşinin Nevşehir Belediye Başkan adayı olabileceği yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde CHP Merkez ilçe başkanı Semasi Yücel’in Nevşehir belediye başkanlığı için 2 aday adaylarının bulunduğunu ve bunlardan birinin de bayan olduğunu açıklamasının ardından bir anda gözler CHP İl Başkanı Ahmet Göktaş’ın eşi Eczacı Müjgan Göktaş’a çevrilmiş ve bazı basın yayın organlarında da Müjgan Göktaş’ın Nevşehir Belediye Başkanlığı aday adayı isimlerden biri olup olmadığı sorulmaya başlanmıştı.

“Bir Eve, Bir Siyasetçi Yeter” diyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Göktaş, eşinin aday adaylığının söz konusu olmadığını söyledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
eskili - 5 yıl önce
müjgan ablam isterse koyar ahmet beyde engelmi olacakmış.işte demokrasi anlayışı ama koysanızda en fazla 150-200 kadar oyunuz çıkar saygılar..