banner461
banner195

Bir Söz Söylemek Gerekirse...

İlimiz Nevşehir’in Mülki İdare Amiri olan Valilerin bile 2 Yıl bile görevde zar zor kalabildiği bir ortamda görev süreleri 10 yılı bulan bürokratlar dikkatleri çekiyor.

Bir Söz Söylemek Gerekirse...
19 Haziran 2013 Çarşamba 10:09

banner143
banner134

 Başta , İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz olmak üzere Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Tatar, Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Güneş, Valilik Yazı İşleri Müdürü Adem Yılmaz, İl Mahalli İdareler Müdürü Feyzullah Aybar, İl Dernekler Müdürü Yakup Yavuzkan, Telekom Müdürü Yavuz Yapar, Koruma Kurulu Müdürü Mevlüt Coşkun, Meteoroloji İstasyon Müdürü Savaş İlktürk bu isimlerin başında geliyor.

Elbette işlerinde başarılı olanların görevlerini sürdürmesi başarısız olanların ise halen görevlerinde artık kalmaması gerektiğini düşünüyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hüdaverdi Tanrıverdi - 6 yıl önce
yukarıda ismi yazılı olanlardan velettin birsöz'ün en kısa zamanda gitmesi gerekir.
Avatar
sezen güçlü - 6 yıl önce
üç dönemdir üç milletvekili ile iktidar olan bir velettini gönderemeyen siyasilerin ayıbıdır diyorum başka bi şey demiyorum.
Avatar
M.F. - 6 yıl önce
sayın sami başgelen bürokrat değil, seçimle göreve gelen il genel meclis başkanıdır.
Avatar
Guide - 6 yıl önce
sayın birsöz çeyrek asra yakın bir zamandır dünyaca ünlü kapadokya turizmi adına büyük bir talihsizlik olarak halen durduğu yerde durmaktadır.dünya ölçeğinde bir turizm bölgesi il turz.müd.nün basiretsiz anlayışı dolayısıyla kadük kalmıştır.müdür bey bu güne kadar bir tane olsun proje üretmediği gibi rutin resmi yazışmalara dahi imza atmaktan kaçınmış maaşını almış makam aracını lojmanı kullanmış keyfine bakmıştır.nevşehirin ileri gelenleri de sadece buna söylenmekten öte gidememişlerdir.nevşehirde nevşehirli dışındaki her müdür babasının evinden daha rahattır.niye gitsin ki