banner461
banner195

“Birlikte Olma Zamanı”

Verenel Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Milli İrade Platformu Üyesi Seyit Karadeniz, terör olaylarının sürdüğü ülkemizde insanların birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme zorunluluğu bulunduğuna dikkat çekti.

 “Birlikte Olma Zamanı”
19 Ekim 2015 Pazartesi 13:53

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Verenel Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Milli İrade Platformu Üyesi Seyit Karadeniz, terör olaylarının sürdüğü ülkemizde insanların birlik ve beraberlik içerisinde hareket etme zorunluluğu bulunduğuna dikkat çekti.

Karadeniz,“Son dönemde yaşanan terör olayları  her geçen gün verdiğimiz şehitler yüreğimizi derinden yaralamaktadır. Bu yaşananlardan bir an önce durdurmak için birlikte olma zamanı.

Yaşanan terör olayları daha net gösterdi ki mesele seçim değil mesele Türkiye'nin ayakları üzerinde duramaz hale getirilmesi için her türlü iç ve dış oyunun oynanarak milletin iradesinin hiçe sayılması. Bunlar karşısında Türk halkına düşen 'Bir' olmaktır. Unutmayalım ki Allah'ın (c.c) rahmeti birlik olanlar üzerinedir. Yanlışsak yanlışımızı düzeltmek için efdaldir. Beraberlik, Ülkemizin ve bütün dünyanın sulhuna vesile olmak için 1 Kasım'da tüm halkımızı birlikte olmaya davet ediyorum” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.