banner461
banner195

BlokBims Leroy Merlin Mağazalarında

BlokBims yeni anlaşmış olduğu Leroy Merlin mağazası ile BlokBims ürünleri artık Koçtaş'tan sonra Leroy Merlin mağazalarında da satışa sunuldu.

BlokBims Leroy Merlin Mağazalarında
04 Mart 2013 Pazartesi 12:49

banner143
banner134

 Leroy Merlin

 

Avrupa'da yaşam alanı düzenlemesinde öncülüğüyle tanınan ve bulunduğu ülkeye özgü orijinal çözümler yaratan Leroy Merlin, dünyanın her yerinde ev ve yaşam ortamını düzenleme alanında faaliyet göstermektedir.

Bulunduğu pazarlardaki sosyal ve ekonomik koşulları göz önünde bulunduran ve bu sayede çok hızlı gelişen Leroy Merlin, müşterilerinin her ihtiyacına cevap veren markalarıyla tüm dünyada ve şimdi Türkiye'de... Büyük yerleşim alanlarının civarında kurulan Leroy Merlin mağazaları, satış danışmanlığı hizmeti verilen, self servis büyük ölçekli dekorasyon, yapı onarım mağazalarıdır.

4 farklı alana göre organize edilirler (ufak çaplı yapım, tamirat işleri, yapı sektörü, dekorasyon ve bahçe işleri) ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun fiyatla en iyi şekilde cevap verirler.

Leroy Merlin'in amacı, müşterilerinin yaşam alanlarının değerini yükseltmek ve kendin-yap kültürünü geliştirmektir. Leroy Merlin GROUPE ADEO bünyesinde yer alır.

Yapı onarım işleri uluslararası pazarındaki ilk Fransız gruptur, Avrupa'da 2. sıradadır, Dünyada 4. Sıradadır.

Leroy Merlin Türkiye'nin Merkez Ofisi İstanbul'da yer almaktadır. Bursa ve Ankara'da mağazaları bulunmaktadır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.