banner461
banner195

Bomba yüklü araç alarmı!

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki bombalı saldırı sonrası artan terör olayları sebebiyle teyyakuza geçen polis ekipleri, yurdun dört bir yanında istihbarat birimlerince verilen şüpheli araçları arıyor.

Bomba yüklü araç alarmı!
29 Temmuz 2015 Çarşamba 14:12

banner143
banner134
Son günlerde sosyal medyada Nevşehir'de bomba yüklü araçların olduğu iddia edildi.Çok kısa sürede yayılan bu haber vatandaşı tedirgin ederken henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Sosyal medya grupları tarafından verilen bilgide toplam beş aracın olduğu ve bu araçlardan birinin polis ekipleri tarafından yakalandığı söylendi. Verilen bilgilerde araçların plakaları da bulunuyor. Bu plakalar "01 BGA 10, 21 ET 628, 25 AT 173, 38 FH 725" şeklinde.PKK ve IŞİD'in şehir hücreleri ve dağ mevzilerine karşı operasyonlar düzenlenirken şehirlerde de terör saldırılarına karşı alarm verildi. Şimdi Bu 5 araç her yerde aranıyor! İstanbul'da metro istasyonlarında tehlikeye karşı bomba uyarısı yapılırken, 5 şüpheli aracın plakası da tüm birimlere dağıtıldı.

Emniyet personeli için de güvenlik önlemleri artırıldı. Gece saatlerde görev yapacak personel ek tedbirler konusunda uyarılırken çelik yelek kullanılmadan görev yapılmayacağı belirtildi

Kaynak Alıntı: http://www.ozgurkocaeli.com.tr/gundem/her-yerde-supheli-araclar-araniyor-h278091.html
http://www.tekkocaeli.com/bomba-yuklu-araclar-araniyor/
http://www.beypazarigercek.com/news_detail.php?id=6285
http://www.demokratgebze.com.tr/her-yerde-bu-araclar-araniyor-182842h.htm

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.