banner461
banner195

Bonus Hoca Ürgüp'te

Ünlü eğitimci, araştırmacı yazar Bonus Hoca lakaplı Süleyman Bedelioğlu, Doğu Akdeniz Üiversitesi katkılarıyla Ürgüp’te eğitim gören lise son sınıf öğrencilerine yönelik ”Sınav Başarısı ve Motivasyon” adlı seminer verdi.

Bonus Hoca Ürgüp'te
11 Nisan 2014 Cuma 15:23

banner143
banner134

 Ünlü eğitimci, araştırmacı yazar Bonus Hoca lakaplı Süleyman  Bedelioğlu, Doğu Akdeniz Üiversitesi katkılarıyla Ürgüp’te eğitim gören lise son sınıf öğrencilerine yönelik ”Sınav Başarısı ve Motivasyon” adlı seminer verdi.

11 Nisan Cuma günü Ürgüp Sinema ve Kültür Merkezinde Ürgüp Lisesi,Tesan Anadolu Öğretmen Lisesi,Kız Teknik ve Meslek Lisesi,İmam Hatip Lisesi ve Çok Programlı Liselerinin katılımlarıyla  öğrencilere sınavda başarı yöntemleri ve motivasyon teknikleri hakkında bilgiler verdi.

Konferans öncesi Doğu Akdeniz Üniversitesi  Türkiye temsilcisi Fatma Erik  Doğu Akdeniz Üniversitesinin tanıtımı yaparak; bursluluk,yurtlar ve avantajları hakkında öğrencilere bilgiler verdi.

Program sonunda Bonus Hoca bütün öğrencileri ayağa kaldırarak sınava daha iyi çalışmaları ve başarılı olmaları yönünde yemin ettirdi.

Haber:Şerif Taşar


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.