banner461
banner195

Borsa Başkanı Salaş''dan 10 Kasım mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Borsa Başkanı Salaş''dan 10 Kasım mesajı
09 Kasım 2015 Pazartesi 22:28

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş,  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 77. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Salaş mesajında şu ifadelere yer verdi; "Türk milletinin bağımsızlık savaşına önderlik ederek, diğer ülkelere de örnek olan Mustafa Kemal Atatürk, sadece bizim değil dünyanın da kahramanıdır.


Dil, din, ırk ayrımı yapmadan toplumu bütün olarak gören ve Türk milletinin ileri medeniyetler seviyesine ulaşması için bir çok devrimi bir bir hayata geçiren Atamız, bize büyük bir emanet bırakmıştır. O’nun gösterdiği hedeflere ulaşmak için daha çok düşünmek, daha çok çalışmak, daha çok üretmek bizim en büyük sorumluluğumuz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi de bu anlayışla yetiştirmek ise görevimiz.

Atatürk’ün çizdiği bağımsızlık ve kalkınma yolunda kararlılıkla yürümek en büyük hedefimiz. Güçlü bir ülke olacaksak, birey olma bilincini edinmiş, sorgulayan, demokrasi ve hukuktan yana olan, üreten, kendini yenileyen bir toplum olmalıyız. Yoksa yok olur gider, tarihin sayfalarında yer alan bir millet olarak kalırız. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete uğurlayışımızın 77’inci yıldönümünde saygı, minnet ve özlemle anıyorum. Ruhu şad olsun.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.