banner461
banner195

Borsa'dan Vali Ceylan'a Ziyaret

Nevşehir Ticaret Borsası Yeni Başkanı İbrahim Salaş Yönetim Kurulu ve Meclisi ile eski Borsa Başkanı Tuncer Gök'ünde aralarında bulunduğu heyet Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan ı makamında ziyaret ettiler.

Borsa'dan Vali Ceylan'a Ziyaret
25 Haziran 2013 Salı 11:59

banner143
banner134

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığına seçilen İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Aydın Karayılan ve beraberindeki borsa yöneticilerini makamında kabul etti.

Ticaret Borsası'nın eski başkanı Tuncer Gök'ün de yer aldığı ziyarette borsa yöneticilerine görevlerinde başarılar dileyen Vali Ceylan, borsa seçimlerini Nevşehir tarımının gelişmesine katkı sağlaması temennisinde bulundu.

Vali Ceylan'a teşekkür eden Borsa yöneticileri ise, seçimlerin artık geride kaldığını belirterek tüm borsa üyeleri ile birlikte Nevşehir'in kalkınmasında önemli bir rol üstlenmek için çaba göstereceklerini vurguladı.

NTB nin Nevşehir Valisi Ceylan'a ziyaretinin en belirgin ve en çok konuşulan gündem konusu ise,NTB Eski Başkanı Tuncer Gök ün de yer alamsı oldu. Mazbatasını Tuncer Gök ten alarak görev teslimin yapılmasının ardından halen Gök ün NTB ile olan bu yakınlığı Birlik ve Beraberlik adına mı sergilendiği yoksa Bir takım kamuoyunda dile getirildiği gibi Borsa'yı halen Tuncer Gök mü yönetiyor sorularınıda beraberinde gündeme taşıdı...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
utanma yokki - 5 yıl önce
sayın tuncer gök sen hangi sıfatla orda bulunuyorsun bak yazarken bile eski başkan yazılıyorsun eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı sende hiç utanma yokmu millet seni istemiyor listenden bile silmişler. yoksa borsaya hizmetli olarak falanmı girmek istiyorsun?