banner461
banner195

Boydak Grubundan Derunkuyu Ortaöğretim Yurduna Destek

Nevşehir in Derinkuyu ilçesinde yapımı tamamlanan 200 yataklı orta öğretim yurduna Kayserili Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 20 bin liralık oturma grubu yardımı yapıldı.

Boydak Grubundan Derunkuyu Ortaöğretim Yurduna Destek
20 Eylül 2013 Cuma 18:37

banner143
banner134

 Yurtta gerçekleştirilen teslim törenine Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı Müdürü Mutlu Demirkan, Vakıf İnsan Kaynakları Müdürü Yücel Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Osman Balak, Eğitim Denetmenleri Başkanı Durhan Alıç ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati Turgut katıldı.

Tören de konuşan Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı Müdürü Mutlu Demirkan, "Haktan aldığımızı halka veriyoruz. Ne kadar ihtiyaç sahiplerinin yanında olursak o kadar mutlu olacağız. Çocukların yüzündeki sevinç bizleri mutlu eder. Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı olarak felsefemiz mutlu olun ki mutlu edesiniz. Pilot uygulama olarak Derinkuyu ilçesini seçtik. Bizimle işbirliği içinde olan İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Boydak Vakfı olarak teşekkür ederim" dedi.

Ayrıca aynı dernek Derinkuyu Cumhuriyet İlkokuluna'da kırtasiye yardımında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sarı3lü - 5 yıl önce
gelmiş geçmiş en başarılı milli eğitim müdür vekili olan osman balak neden asaleten atanmıyor.okullarla halkla iç içe.nevşehirin ihtiyacı olan osman balak.