banner461
banner195

BTP Adayı İkbal Şişman’dan Kınama

Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Milletvekili Adayı İkbal Şişman düzenlediği basın toplantısında Parti binası önünde bulunan afişin içe bükülerek görünmez bir hale getirilmesine tepki göstererek, olayı kınadı.

BTP Adayı İkbal Şişman’dan Kınama
20 Mayıs 2015 Çarşamba 23:19

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Milletvekili Adayı İkbal Şişman düzenlediği basın toplantısında Parti binası önünde bulunan afişin içe bükülerek görünmez bir hale getirilmesine tepki göstererek, olayı kınadı.

“AKP Usulü Demokrasi”

Şişman açıklamasında; “Genel Seçim demokrasinin bir gereğidir. Ama maalesef seçim sürecinde demokrasinin gereksinimleri yerine getirilmemektedir. 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun miting için Nevşehir’e gelmesi nedeniyle AKP’nin il binasından miting alanına kadar tüm Nevşehir AKP bayraklarıyla süslenmiş, Parti binamızın önünde asılı bulunan Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş Beyin fotoğraflarının yer aldığı afiş içine bükülerek görünmez bir hale getirilmiştir. Bağımsız Türkiye Partimize yönelik bu antidemokratik davranışı şiddetle kınıyoruz” dedi.



Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.