banner461
banner195

“Bu Böyle Gitmez...”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkeyi yönetenlerin, dev holding patronlarının hiç mi doğu ve güneydoğu da Vatani görevini yapan çocuklarının bulunmadığını sorarken, başkasının çocukları üzerinden Vatan, Millet edebiyatı yapmanın dürüstçe bir yaklaşım olmadığını dile getirdi.

 “Bu Böyle Gitmez...”
19 Ekim 2015 Pazartesi 13:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkeyi yönetenlerin, dev holding patronlarının hiç mi doğu ve güneydoğu da Vatani görevini yapan çocuklarının bulunmadığını sorarken, başkasının çocukları üzerinden Vatan, Millet edebiyatı yapmanın dürüstçe bir yaklaşım olmadığını dile getirdi.

Karataş, “Bu ülkeyi yönetenler, dev holding patronları sizlerin hiç mi çocuklarınız yok?. Doğuda askerlik yapmaya elverişli hiç mi içlerinde vatan için ölecek yok. Hepsi mi çürük?. Bizlerin evlatları üzerinden konuşan siyasilerimizden biri evlatlarımızı feda etmeye hazırız diyor. Başkasının evladının üzerinden konuşmak feda etmek ne kadar kolay. Siz ve sizin gibiler önce kendi evlatlarınızı feda edin. Şehitlerimize Allah dan rahmet ailelerine sabır milletimize Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı dilerim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.