banner461
banner195

Bu Plaketi Masama Koyacağım

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve beraberindeki heyet İl Özel idaresi genel sekreteri Abdülkadir Tatar’ı ziyaret etti.

Bu Plaketi Masama Koyacağım
21 Mart 2014 Cuma 15:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve beraberindeki heyet İl Özel idaresi genel sekreteri Abdülkadir Tatar’ı ziyaret etti.

Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreterine Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğine katkılarından dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, “Bu şehrin her tarafında emeğiniz var. Şehit ailesinde, köyünde, ilçesinde, beldesinde emeğiniz var. İlimizde görev yaptığınız süre içerisinde gerek derneğimize, gerekse memleketimize yaptığınız yararlı çalışmalardan dolayı size teşekkür ediyoruz” dedi.

Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneğinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Özel idaresi genel sekreteri Abdülkadir Tatar, “Gerçekten bana sunduğunuz plaketin çok büyük bir yeri var. Diğer plaketlerimi dolaba kaldıracağım. Ama bu plaketi özellikle masamda bulunduracağım. Hayatım boyunca bu plaketi saklayacağım” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.