banner461
banner195

“Bu Şehrin her şeyini Birebir Paylaşıyoruz”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’de doğup, büyüyen ve bu şehrin değerlerine sahip çıkan bir isim olarak seçim çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

 “Bu Şehrin her şeyini Birebir Paylaşıyoruz”
23 Şubat 2015 Pazartesi 17:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’de doğup, büyüyen ve bu şehrin değerlerine sahip çıkan bir isim olarak seçim çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Nevşehir’in her türlü sıkıntısını, acısını bire bir yaşamaya devam ettiklerini dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz, “Sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımızda hep siyasetçilerin, milletvekillerinin halk için ve halkın içerisinde olmaları gerektiğine dikkat çekiyoruz. Biz Nevşehir doğup, Nevşehir’de büyüyüp, buranın suyunu, havasını soluduk. Nevşehir’in duygusunu, düşüncesini paylaştık. Nevşehir’in sorunlarını çok yakından biliyor ve zaten yaşıyoruz. Allah’ın izni ile de ömrümüz yettiğinde burada hayata gözlerimizi yumacağız. Halkımızla birlikte ilin sorunlarına çare bulup, çözümler üreteceğiz” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehire layık insanlar - 3 yıl önce
sayın sunar ve sayın açıkgöz inşallah vekil olacaklar
Avatar
gurbetçi - 3 yıl önce
yolun be bahtin hep açik olsun abi.....
Avatar
aydrmir - 3 yıl önce
Rabbim yardımcın olsun seninleyiz kardeş yanındayızz
Avatar
demirhan - 3 yıl önce
sevgili mustafa.allah yolunu açık etsin.gönlümüzde sen varsın edep terbiye vakar.ve de gençlik.inşallah ebubekir-sevgili körükçü ve de sen.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Adam gibi adam yolun acik olsun reiiiisss
Avatar
sanayiciler - 3 yıl önce
kardeşim senin samimiyetini partiye bağlı olduğunu iyi biliyoruz nevşehirli yanında merak etme sen bazıları gibi şov peşinde deyilsin senin bürokrat yada müdür olmayada ihtiyacın yok sen dava adamısın yolun açık olsun
Avatar
Kerem - 3 yıl önce
Ayakta durabılmek hızmete kovusa bılmek için zafar salgın
Avatar
acikcasi - 3 yıl önce
Abi umudumuzsun...memleketin sana ihtiyacı var...