banner461
banner195

Bu Yaz Külliyenin İnşaatları Yükselmeye Başlayacak

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, eski göre özleri olarak bilinen alanda inşa edilecek olan Külliye ile son gelişmeleri aktardı.

Bu Yaz Külliyenin İnşaatları Yükselmeye Başlayacak
29 Mart 2013 Cuma 11:05

banner143
banner134

 Söz konusu projeye Nevşehir’li hayırseverlerin umduklarından fazla oranda ilgi gösterdiklerini dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, büyük bir olasılıkla külliye bünyesindeki bazı projelerin inşasına Nisan ayı sonu itibariyle başlanabileceğini ifade etti.

Projenin Nevşehir Belediyesi ya da bir başka kurumun değil öncelikle halkın projesi olarak gündeme geldiğini söyleyen Başkan Ünver, yaz aylarında söz konusu külliye inşaatında ciddi gelişmelerin yaşanacağını da sözlerine ekledi.

Ünver, “Biliyorsunuz o proje Nevşehir halkının bir projesi olarak gündeme gelecek. Şu anda mimarlarımız mimari çözümü son aşamasına getirdiler. Kuvvetle muhtemel Nisan ayı sonu gibi orada bazı projelerin temellerini kazmaya başlarız. Şu anda hayırseverler hemşehrilerimizde her alanda katkıda bulunmak için sırada bekliyorlar, Onlardan Allah razı olsun. Umduğumuzdan fazla ilgi gördü. İnşallah orada bu yaz aylarında inşaatlar yükselmeye başlayacak. Nevşehir’imize çok ciddi bir eğitim külliyesini kazandırmış olacağız böylece” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.